Image
Image

درباره ما

شرکت صنایع چوب صنوبر وکیلی واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب سال 1395 در زمینه تولید پالت چوبی با تخته های روسی و ایرانی تاسیس گردیده است.این شرکت در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت برای تولید پالت از صنوبر درجه یک ایرانی سوله ای به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع و تولید پالت از چوب راش روسی در سوله ای به اندازه ۱۱۰۰ مترمربع مشغول به فعالیت می باشد.از دیگر امکانات تولیدی این شرکت اتاقک خشک کنی پالت های چوبی به مساحت ۲۰۰ مترمربع با ظرفیت خشک کردن روزنه ۵۰ تن پالت چوبی هست.تمامی محصولات تولیدی این شرکت برای دوام زیادتر و زیبائی هر چه بیشتر گند زدائی می گردد.شرکت صنایع چوب صنوبر وکیلی دارای رستورانی با ظرفیت ۱۵۰ نفر با برنامه غذائی متنوع برای پرسنل و میهمانان خود هست.همچنین این شرکت برای پذیرائی از میهمانان داخلی و خارجی دارای یک باب خانه باغ ویلائی با تمامی امکانات رفاهی به متراژ ۳۰۰۰ متربع هست.دفتر مرکزی این شرکت واقع در آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب، کمربندی جنوبی(شهیدکلانتری)، مابین خیابان سربازان گمنام و خیابان ۱۶ متری نبش کوچه .... هست.مدیرعامل شرکت صنایع چوب صنوبر وکیلی، حاج فرشید وکیلی یکی مدیران توانمند صنعتی و کارآفرینان نمونه شهرستان میاندوآب و استان آذربایجان غربی هست.این شرکت با اشتغالزائی ۱۴۰ نفر بصورت مستقیم و ۵۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی شهرستان میاندوآب هست.جهت برقراری تماس می توان با شماره تلفن ۰۴۴۴۵۲۳۳۳۰۰ اقدام نمود.

استراتژی های ما

Image
استراتژی شرکت صنایع چوب صنوبر وکیلی:
ارزش های شرکت ما به ما کمک می کنند با بهتر کار کردن مان از رقبایمان سبقت بگیریم و کارآمدتر، انسانی تر، اخلاقی مدارانه تر و دقیق تر با اهداف مشتریانمان همسو باشیم.
 ارزش های سازمانی شرکت صنایع چوب صنویر وکیلی:
 انسان ها اولویت اول شرکت ما هستند:
ما کل انسان را فراتر از هر هدفی در نظر می گیریم، انجام این کار به ما کمک می کند تا از یکدیگر و مشتریان خود به شکل معنا داری حمایت بکنیم.
شرکت ما جاه طلب اخلاقی است:
تعهدات ما مستمر و ملموس است. ما شرکتی هستیم که سعی می کنیم سطح کار را بالا ببریم و باعث افتخار کارکنان خود و مشتریانمان باشیم.
شرکت ما مورد اعتماد است:
مشتریان ما می توانند از روز اول به ما و محصول تولیدی شرکت ما اعتماد بکنند و برای کسب اعتماد، بررسی سوابق همکاری ما با شرکت های بزرگ کافیست.
ما در شرکت هوشمندانه تلاش می کنیم:
برای ایجاد تغییر جدی در تولید و فروش، هوشمندانه تر فکر می کنیم، خلاقیت و انعطاف پذیری فوق العاده ای داریم و سخاوتمندانه رفتار می کنیم.
شرکت ما تنوع محصول جاه طلبانه ای دارد:
پذیرفتن تنوع یک وظیفه اخلاقی و هوشمندانه است که با توجه به نیروی انسانی با استعدادی که داریم به راحتی می توانیم انجام دهیم